ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

تلگرام دانشگاه

جهت دریافت اخبار تکمیلی دانشگاه

به کانال تلگرام ما پیوندید.

http://telegram.me/adibanuni

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
ارتباط با دکتر جلالی مدیر محترم گروه برق

به اطلاع دانشجویان محترمی که روز جمعه با آقای دکتر جلالی مدیر محترم گروه برق در مورد پروژه ها یا مسائل گروه جلسه داشتند می رسانند با مراجعه به آدرس تهران خ مطهری خ سرافراز خ هفتم پلاک 10 مرکز علمی کاربردی واحد 56 در ساعت 11 با مدیر محترم گروه مسائل را مطرح نمایند

تعطیلی دانشگاه

به اطلاع  دانشجویان گرامی می رساند با توجه به عدم حضور دانشجویان در این هفته روز جمعه دانشگاه 23 بهمن تعطیل می باشد.

اعتراض به راي كميته انضباطي

دانشجویانی که نسبت به رای کمیته انضباطی اعتراض دارند، با مراجعه به قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه، توضیحات خود را نسبت به اعتراض خود یادداشت نمایند.

قابل توجه دانشجويان گروه برق

 قابل توجه دانشجویان گروه برق: جهت دریافت اصلاحیه برنامه درسی ارائه شده به وب سایت گروه آموزشی خود---> برنامه درسی نیمسال جاری مراجعه نمایید.

ثبت نام سرويس دانشجويي در روز كلاس هاي شبكه، جوشكاري و برنامه نويسي جاوا

دانشجویانی که در کلاس های شبکه، جوشکاری و برنامه نویسی جاوا ثبت نام کرده اند، چنانچه در روز های تشکیل کلاس  متقاضی استفاده از سرویس دانشجویی جهت حضور در موسسه هستند،  از قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه  اقدام به ثبت نام نمایند.

دوره برنامه نویسی جاوا

به اطلاع دانشجویانی که در دوره برنامه نویسی جاوا ثبت نام کرده بودند، می رساند در ادامه برنامه های مهارت آموزی، دوره برنامه نویسی جاوا در تاریخ 13 بهمن ماه برای دختران و 14 بهمن ماه برای پسران در محل موسسه آموزش عالی ادیبان برگزار می گردد. لازم به ذکر است هزینه برگزاری دوره به عهده دانشگاه بوده و دانشجویان متقاضی مبلغی را پرداخت نخواهند نمود.

ثبت نام و انتخاب واحد

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد به شرح زیر می باشد:

10 بهمن ---> مکانیک

11 بهمن ----> برق

12 بهمن ----> کامپیوتر و حسابداری

26، 27 و 28 بهمن ---> حذف و اضافه

22 خرداد اغایت 6 تیر ----> امتحانات

برگزاري دوره جوشكاري در موسسه

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند در ادامه برنامه های مهارت آموزی، دوره جوشکاری در تاریخ 11 بهمن ماه در محل موسسه آموزش عالی ادیبان از ساعت 8 صبح الی 16 برگزار می گردد. لازم به ذکر است هزینه برگزاری دوره به عهده دانشگاه بوده و دانشجویان متقاضی مبلغی را پرداخت نخواهند نمود. به کلیه دانشجویان فنی و مهندسی توصیه می شود در این دوره شرکت نمایند.

برگزاري كلاس هاي كارگاه شبكه در موسسه

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند کلاس های تئوری کارگاه شبکه برای دانشجویان دختر در روز 12 بهمن ماه و برای دانشجویان پسر در روز 17 بهمن ماه از ساعت 8 صبح الی 16 در محل موسسه آموزش عالی ادیبان برگزار می گردد.

در ضمن کلاس های عملی کارگاه شبکه در روز 14 بهمن ماه برای دختران و در روز 21 بهمن ماه برای پسران از ساعت 8 صبح الی 16 برگزار می گردد. هزینه های این دوره ها هم بر عهده دانشگاه بوده و دانشجویان گرامی مبلغی را پرداخت نخواهند کرد.

قابل توجه دانشجویان دو ترم مشروط، سه ترم مشروط و افزایش سنوات تحصیلی

قابل توجه دانشجویان دو ترم مشروط، سه ترم مشروط و افزایش سنوات تحصیلی:

جهت بررسی پرونده در موسسه و ارسال پرونده ها به شورای موارد خاص استان  مبلغ 20.000 تومان به شماره حساب 2941019466 نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه سمنان با کد شناسه 84002004 واریز و رسید حساب خود را به کارشناس گروه خود تحویل نمایید.

آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
LIFI

این روزها استفاده از بسیاری امکانات اجتماعی جز با اتصال به شبکه جهانی یا در مقیاسی کوچک تر به شبکه ای داخل  سازمان میسر نیست. ازاین رو متخصصان شبکه و ارتباطات در تلاش برای بهبود فناوری های ارتباطی ند.

ادامه مطلب

با حضور Microsoft Edge مسابقه مرورگرها جذاب می‌شود

مایکروسافت مرورگر معروف خود یعنی IE را در سال 1995 تولید و منتشر کرد و همه ما بنا به دلایل خاص خود در زمان هایی خاص از آن استفاده کرده ایم. اما همه ما در یک چیز درباره این مرورگر شریک هستیم. همه از آن متنفریم. اما به هر حال اکنون پس از بیست سال مایکروسافت مرورگر خود را چهر ای جدید بخشیده و این موضوع آغازگر یک رقابت جذاب و جدید در دنیاری مرورگرهاست.

ادامه مطلب

پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

جملات قصار
بايد بخواهيم تا بتوانيم. رنه دکارت
لينك هاي مورد استفاده