ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :

تلگرام دانشگاه

جهت دریافت اخبار تکمیلی دانشگاه

به کانال تلگرام ما پیوندید.

http://telegram.me/adibanuni

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟آمار سايت
بازدید این صفحه 273363
بازدید کننده امروز 36
بازدید کننده دیروز 44
کل بازدید های سایت 147964
اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
آغاز ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 از 11 خرداد
آغاز ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 از 11 خرداد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 در 22 مرداد ماه، گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این آزمون از روز سه‌شنبه 11 خرداد آغاز و در روز سه‌شنبه 18 خرداد پایان می‌پذیرد.
ويژگي هاي جديد موسسه براي دانشجويان

1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان  2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه-   3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه-  4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد-  5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است-  6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند- 7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد-  8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست-   9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد-  10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند-  11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود-  12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود-  13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.

آدرس: کیلومتر 40 استان تهران، گرمسار، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار

تلفن: 68-34557261-023 ،  همراه: 09196122755

راه اندازي گروه تئاتر موسسه
 دانشجویان علاقه مند به رشته تئاتر جهت راه اندازی گروه تئاتر موسسه به واحد دانشجویی مراجعه و ثبت نام نماید.
اطلاعيه
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه ادیبان گرمسار در رشته های زیر در مقطع کاردانی بدون کنکور و با کنکور دانشجو می پذیرد متقاضیان می توانند تا تاریخ سوم خرداد از ساعت ۸  تا۱۷:۳۰ به محل دانشگاه مراجعه و ثبت نام کنند و یا می توانند از طریق وبسایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
رشته ها:
حسابداری ، گرافیک ، طراحی دوخت ، تاسیسات، برق صنعتی ، مکانیک خودرو ، نقشه کشی، ساخت و تولید، کامپیوتر الکترونیک عمومی
راه اندازي چند شركت در زمينه هاي مختلف
 به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه در نظر دارد چند شرکت در زمینه های مختلف راه اندازی کند لذا دانشجویانی که تمایل دارند در تابستان مشغول به کار شوند می توانند آمادگی خود را از طریق ایمیل adiban1385@gmail.com اعلام کنند. لازم به ذکر است علاقمندان دوره ای آموزشی را طی خواهند نمود و  اشتغال افراد فعلا جهت بازاریابی خواهد بود و با توجه به بازده کار حقوق دریافت خواهند نمود.
ایده های متفاوت نجات تخم مرغ و چالش جاذبه زمين
 قابل توجه شرکت کنندگان در دومین دوره مسابقات چالش جاذبه زمین و نجات تخم مرغ: جهت مشاهده تصاویر برخی ایده های متفاوت در این زمینه کلیک نمایید.
انجام امور فراغت از تحصیل
به اطلاع دانشجویان فارغ التحصیل می رساند از این به بعد جهت انجام امور فراغت از تحصیل ، درخواست خود را از طریق سامانه درخواست دانشجویی طبق روال زیر انجام نمائید.
1-سیستم اتوماسیون اداری   2-عملیات   3-کارتابل   4-ارسال نامه جدید    5-مسیر گردش کار    6-فرم مربوط به فراغت از تحصیلی گروه مربوطه    7 - ارسال
دوره آشنايي با سيستم عامل مبتني بر شبكه
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند در ادامه رسیدن به اهداف موسسه مبنی بر طرح اشتغال دانشجویان دوره آشنایی با سیستم عامل مبتنی بر شبکه Windows Advenced server 2012/R2 در تاریخ های 22، 23 و 24  تیر ماه برگزار می گردد. جهت ثبت نام به قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه نمایید.
جشن فارغ التحصيلي
  قابل توجه فارغ التحصیلان 1394 و دانشجویانی که تا شهریور ماه سال 1395 فارغ التحصیل خواهند شد: جشن فارغ التحصیلی در تاریخ 4 خرداد ماه برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام به سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه و مشخصات خود را ثبت نمایید.
لطفا پس از ثبت مشخصات مبلغ 30 هزار تومان به شماره حساب 204135630 بانک ملت - حساب جام واریز کرده و تصویر فیش را به آدرس ایمیل sara.mehranfar@gmail.com ارسال نمایید. 
لازم به توضیح است ثبت نام نهایی منوط به واریز مبلغ ذکر شده است.

رزرو خوابگاه در اتوماسيون جديد
   قابل توجه دانشجویان گرامی: جهت رزرو خوابگاه به لینک جدید اتوماسیون رزرو خوابگاه واقع در قسمت چپ سایت مراجعه نمایید. لازم به ذکر است دانشجویان از ساعت 10 شب به بعد می توانند تخت مورد نظر خود را برای روز بعد رزرو نمایند. لطفا در هنگام ورود به سایت به نکات ذکر شده توجه فرمایید.
آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
LIFI

این روزها استفاده از بسیاری امکانات اجتماعی جز با اتصال به شبکه جهانی یا در مقیاسی کوچک تر به شبکه ای داخل  سازمان میسر نیست. ازاین رو متخصصان شبکه و ارتباطات در تلاش برای بهبود فناوری های ارتباطی ند.

ادامه مطلب

با حضور Microsoft Edge مسابقه مرورگرها جذاب می‌شود

مایکروسافت مرورگر معروف خود یعنی IE را در سال 1995 تولید و منتشر کرد و همه ما بنا به دلایل خاص خود در زمان هایی خاص از آن استفاده کرده ایم. اما همه ما در یک چیز درباره این مرورگر شریک هستیم. همه از آن متنفریم. اما به هر حال اکنون پس از بیست سال مایکروسافت مرورگر خود را چهر ای جدید بخشیده و این موضوع آغازگر یک رقابت جذاب و جدید در دنیاری مرورگرهاست.

ادامه مطلب

پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

جملات قصار
اگر ياد بگيريد كه به مشكلات خود بخنديد، پس هميشه چيزي داريد كه به آن بخنديد. "لين كارول"
لينك هاي مورد استفاده